Vakbeurs voor
onderwijsinnovatie en ict

Programma IPON donderdag 4 februari 2016

Klik hier om het programma van woensdag 3 februari te bekijken

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Expertise Summit (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Silvia Beekmans en Mark Zweegers - Uitgeverij Malmberg
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
Jouw talent als coach ontdekken: 21st century skills concreet gemaakt
Cecile Collast en Evelien Delhez - ThiemeMeulenhoff
10:45
11:30
Iedereen in het VO een Social Media Rijbewijs
Linda Vonhof - Social Media Rijbewijs & René de Wild - Instruct
10:45
11:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
Op weg naar Gepersonaliseerd Leren met Magister
Heleen van der Laan - SchoolMaster BV
10:45
11:30
Privacy goed geregeld!
Joni Wagner - APS IT-diensten, SLBdiensten
10:45
11:30
Het kind centraal dankzij Office 365
Kristian Van den Berg
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Breng leren tot leven in de 21e eeuw. Hoe ICT het leren persoonlijker gaat maken
Jos Cöp & Albert Rouschop – Uitgeverij Zwijsen
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Verhuizen in 4 stappen
SOMtoday
11:45
12:30
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
11:45
12:30
Kritische succesfactoren – Bring Your Own Device
Ronald van den Boogaard – The Rent Company
11:45
12:30
Maak uw leerlingen computervaardig en mediawijs
John Hanswijk - Instruct
11:45
12:30
Onderwijs maken met Office 365
Albert Schot en Jan Ligtenberg - APS IT-diensten
11:45
12:30
Hogere ouderbetrokkenheid met je eigen mobiele app
Caspar Hoekstra – Basisschool Apps
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Silvia Beekmans en Mark Zweegers - Malmberg
14:00
14:45
De zin en onzin van digitaal lesmateriaal
Mart van der Linden - ThiemeMeulenhoff
14:00
14:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
14:00
14:45
Coding met Microsoft: behaal een officieel certificaat!
Ymke Manders - SLBdiensten Frans Peeters – Ostrea Lyceum
14:00
14:45
Voorkomen van leesproblemen en dyslexie
Marleen Korf - Orthopedagoog/docent - Lexima
14:00
14:45
Gepersonaliseerd leren een stap dichterbij: van methodes naar adaptieve playlists
Paul Vermeulen (Q-Onderwijs) en Marijn van den Dool (KPC Groep)
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Magister: integratie met Quayn en Noordhoff
Casper Weijs - SchoolMaster BV
15:00
15:45
Ontdekmedia, stap als docent over de mediadrempel
Lydia Vroegindeweij / Marleen van Rossum / Liesbeth Rosendaal - Ontdekmedia
15:00
15:45
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
15:00
15:45
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
15:00
15:45
Van laptopkar tot laptopklas – lessen uit het Surface PROject
Dolf Gagestein - APS IT-diensten en SLBdiensten
15:00
15:45
Eerste hulp bij ict-plannen
Janny Kappert – Kennisnet
15:00
15:45
COschool: Nieuw voortgezet onderwijs voor een mediarijk tijdperk
Michiel Maas, Jeroen Zijffers & Marcel Kesselring
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Differentiëren en ICT met Flipping the Classroom
Lex van den Nieuwenhuizen
16:00
16:45
Apple Distinguished Educator 1-in-3
Fons van den Berg
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:00
16:45
Internet of Things, Coding en 3d printing. Hype of morgen in uw klas?
Richard Meijer- IT Randsteden, APS IT-diensten en SLBdiensten
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

APS IT-diensten / SLBdiensten Theater

Expertise Summit (rood)

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Expertise Summit (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Jouw talent als coach ontdekken: 21st century skills concreet gemaakt
Cecile Collast en Evelien Delhez - ThiemeMeulenhoff
10:45
11:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
Privacy goed geregeld!
Joni Wagner - APS IT-diensten, SLBdiensten
10:45
11:30
Het kind centraal dankzij Office 365
Kristian Van den Berg
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Breng leren tot leven in de 21e eeuw. Hoe ICT het leren persoonlijker gaat maken
Jos Cöp & Albert Rouschop – Uitgeverij Zwijsen
11:45
12:30
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
11:45
12:30
Kritische succesfactoren – Bring Your Own Device
Ronald van den Boogaard – The Rent Company
11:45
12:30
Onderwijs maken met Office 365
Albert Schot en Jan Ligtenberg - APS IT-diensten
11:45
12:30
Hogere ouderbetrokkenheid met je eigen mobiele app
Caspar Hoekstra – Basisschool Apps
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
De zin en onzin van digitaal lesmateriaal
Mart van der Linden - ThiemeMeulenhoff
14:00
14:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
14:00
14:45
Coding met Microsoft: behaal een officieel certificaat!
Ymke Manders - SLBdiensten Frans Peeters – Ostrea Lyceum
14:00
14:45
Voorkomen van leesproblemen en dyslexie
Marleen Korf - Orthopedagoog/docent - Lexima
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Ontdekmedia, stap als docent over de mediadrempel
Lydia Vroegindeweij / Marleen van Rossum / Liesbeth Rosendaal - Ontdekmedia
15:00
15:45
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
15:00
15:45
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
15:00
15:45
Van laptopkar tot laptopklas – lessen uit het Surface PROject
Dolf Gagestein - APS IT-diensten en SLBdiensten
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Apple Distinguished Educator 1-in-3
Fons van den Berg
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:00
16:45
Internet of Things, Coding en 3d printing. Hype of morgen in uw klas?
Richard Meijer- IT Randsteden, APS IT-diensten en SLBdiensten
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

APS IT-diensten / SLBdiensten Theater

Expertise Summit (rood)

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Expertise Summit (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Silvia Beekmans en Mark Zweegers - Uitgeverij Malmberg
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
Iedereen in het VO een Social Media Rijbewijs
Linda Vonhof - Social Media Rijbewijs & René de Wild - Instruct
10:45
11:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
Op weg naar Gepersonaliseerd Leren met Magister
Heleen van der Laan - SchoolMaster BV
10:45
11:30
Privacy goed geregeld!
Joni Wagner - APS IT-diensten, SLBdiensten
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Verhuizen in 4 stappen
SOMtoday
11:45
12:30
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
11:45
12:30
Kritische succesfactoren – Bring Your Own Device
Ronald van den Boogaard – The Rent Company
11:45
12:30
Maak uw leerlingen computervaardig en mediawijs
John Hanswijk - Instruct
11:45
12:30
Onderwijs maken met Office 365
Albert Schot en Jan Ligtenberg - APS IT-diensten
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Silvia Beekmans en Mark Zweegers - Malmberg
14:00
14:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
14:00
14:45
Coding met Microsoft: behaal een officieel certificaat!
Ymke Manders - SLBdiensten Frans Peeters – Ostrea Lyceum
14:00
14:45
Gepersonaliseerd leren een stap dichterbij: van methodes naar adaptieve playlists
Paul Vermeulen (Q-Onderwijs) en Marijn van den Dool (KPC Groep)
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Magister: integratie met Quayn en Noordhoff
Casper Weijs - SchoolMaster BV
15:00
15:45
Ontdekmedia, stap als docent over de mediadrempel
Lydia Vroegindeweij / Marleen van Rossum / Liesbeth Rosendaal - Ontdekmedia
15:00
15:45
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
15:00
15:45
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
15:00
15:45
Van laptopkar tot laptopklas – lessen uit het Surface PROject
Dolf Gagestein - APS IT-diensten en SLBdiensten
15:00
15:45
COschool: Nieuw voortgezet onderwijs voor een mediarijk tijdperk
Michiel Maas, Jeroen Zijffers & Marcel Kesselring
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Differentiëren en ICT met Flipping the Classroom
Lex van den Nieuwenhuizen
16:00
16:45
Apple Distinguished Educator 1-in-3
Fons van den Berg
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:00
16:45
Internet of Things, Coding en 3d printing. Hype of morgen in uw klas?
Richard Meijer- IT Randsteden, APS IT-diensten en SLBdiensten
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

APS IT-diensten / SLBdiensten Theater

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Expertise Summit (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Silvia Beekmans en Mark Zweegers - Uitgeverij Malmberg
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Maak uw leerlingen computervaardig en mediawijs
John Hanswijk - Instruct
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Silvia Beekmans en Mark Zweegers - Malmberg
14:00
14:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
15:00
15:45
Eerste hulp bij ict-plannen
Janny Kappert – Kennisnet
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Differentiëren en ICT met Flipping the Classroom
Lex van den Nieuwenhuizen
16:00
16:45
Apple Distinguished Educator 1-in-3
Fons van den Berg
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

Expertise Summit (rood)

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Expertise Summit (rood) Makers Theater (roze)
10:45
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
Voorkomen van leesproblemen en dyslexie
Marleen Korf - Orthopedagoog/docent - Lexima
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:15
16:30
No events available!

Klik hier om het programma van woensdag 3 februari te bekijken