Vakbeurs voor
onderwijsinnovatie en ict

Programma IPON woensdag 3 februari 2016

Klik hier om het programma van donderdag 4 februari te bekijken

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Gewoon Speciaal (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:00
10:30
Keynote: Gepersonaliseerd leren: do's & dont's
Prof. dr. Saskia Brand-Gruwel
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Breng leren tot leven in de 21e eeuw. Hoe ICT het leren persoonlijker gaat maken
Jos Cöp & Albert Rouschop – Uitgeverij Zwijsen
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
De zin en onzin van digitaal lesmateriaal
Mart van der Linden - ThiemeMeulenhoff
10:45
11:30
Iedereen in het VO een Social Media Rijbewijs
Linda Vonhof - Social Media Wijs René de Wild - Instruct
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
10:45
11:30
Privacy goed geregeld!
Joni Wagner - APS IT-diensten, SLBdiensten
10:45
11:30
Leer programmeren met het CodeWise kaartspel
Pauline Maas en Tessa van Zadelhoff
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Hans Prins en Thomas Klein Middelink - Malmberg
11:45
12:30
Op weg naar Gepersonaliseerd Leren met Magister
Heleen van der Laan - SchoolMaster BV
11:45
12:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
11:45
12:30
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
11:45
12:30
Maak uw leerlingen computervaardig en mediawijs!
John Hanswijk en René de Wild - Instruct
11:45
12:30
Verhuizen in 4 stappen
SOMtoday
11:45
12:30
Onderwijs maken met Office 365
Albert Schot en Jan Ligtenberg - APS IT-diensten
11:45
12:30
Voorkomen van leesproblemen en dyslexie
Marleen Korf - Orthopedagoog/docent - Lexima
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:15
13:45
Keynote: Personalized Connected Learning
Prof. Steve Joordens
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
op weg naar 2032, leren vernieuwen met behulp van technologie.
Jeroen Spierings - ACES Direct en Ricoh Learning Services
14:00
14:45
Altijd en overal leren met het online platform van Studywise
Arjan van den Belt - Studywise
14:00
14:45
TypeWorld, a serious game
René de Wild - Instruct
14:00
14:20
Passend onderwijs met OMNIDU
Hans Smeele


14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Hans Prins en Thomas Klein Middelink - Malmberg
15:00
15:45
Steve JobsSchool
Hans Theeboom – Steve JobsSchool
15:00
15:45
Kritische succesfactoren – Bring Your Own Device
Ronald van den Boogaard – The Rent Company
15:00
15:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
15:00
15:45
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
15:00
15:45
Magister: integratie met Quayn en Noordhoff
Casper Weijs - SchoolMaster BV
15:00
15:45
Goede ideeën worden beloond
Aad van der Drift – Onderwijscooperatie
15:00
15:45
Van laptopkar tot laptopklas – lessen uit het Surface PROject
Dolf Gagestein - APS IT-diensten en SLBdiensten

15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Organiseren van arrangeren
Marian Schelvis
16:00
16:45
Qr-codes maken en gebruiken in de klas
Line van den Hout
16:00
16:45
Ontdekmedia, stap als docent over de mediadrempel
Lydia Vroegindeweij / Marleen van Rossum / Liesbeth Rosendaal - Ontdekmedia
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:00
16:45
Ontwerp je eigen onderwijs
Niels Floor
16:00
16:45
Photoshop en Premiere Pro in de Klas
Karel te Linkert en Rob Perrée - Elzendaal College en Sandra Fiege – SLBdiensten

16:00
16:45
Programmeren en games in de klas
Muriel Warners en Ineke Veerkamp
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

APS IT-diensten / SLBdiensten Theater

Gewoon Speciaal (rood)

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Gewoon Speciaal (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:00
10:30
Keynote: Gepersonaliseerd leren: do's & dont's
Prof. dr. Saskia Brand-Gruwel
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Breng leren tot leven in de 21e eeuw. Hoe ICT het leren persoonlijker gaat maken
Jos Cöp & Albert Rouschop – Uitgeverij Zwijsen
10:45
11:30
De zin en onzin van digitaal lesmateriaal
Mart van der Linden - ThiemeMeulenhoff
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
10:45
11:30
Privacy goed geregeld!
Joni Wagner - APS IT-diensten, SLBdiensten
10:45
11:30
Leer programmeren met het CodeWise kaartspel
Pauline Maas en Tessa van Zadelhoff
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Hans Prins en Thomas Klein Middelink - Malmberg
11:45
12:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
11:45
12:30
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
11:45
12:30
Onderwijs maken met Office 365
Albert Schot en Jan Ligtenberg - APS IT-diensten
11:45
12:30
Voorkomen van leesproblemen en dyslexie
Marleen Korf - Orthopedagoog/docent - Lexima
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:15
13:45
Keynote: Personalized Connected Learning
Prof. Steve Joordens
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
Altijd en overal leren met het online platform van Studywise
Arjan van den Belt - Studywise
14:00
14:45
TypeWorld, a serious game
René de Wild - Instruct
14:00
14:20
Passend onderwijs met OMNIDU
Hans Smeele
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Steve JobsSchool
Hans Theeboom – Steve JobsSchool
15:00
15:45
Kritische succesfactoren – Bring Your Own Device
Ronald van den Boogaard – The Rent Company
15:00
15:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
15:00
15:45
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
15:00
15:45
Goede ideeën worden beloond
Aad van der Drift – Onderwijscooperatie
15:00
15:45
Van laptopkar tot laptopklas – lessen uit het Surface PROject
Dolf Gagestein - APS IT-diensten en SLBdiensten
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Qr-codes maken en gebruiken in de klas
Line van den Hout
16:00
16:45
Ontdekmedia, stap als docent over de mediadrempel
Lydia Vroegindeweij / Marleen van Rossum / Liesbeth Rosendaal - Ontdekmedia
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie

16:00
16:45
Programmeren en games in de klas
Muriel Warners en Ineke Veerkamp
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

APS IT-diensten / SLBdiensten Theater

Gewoon Speciaal (rood)

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Gewoon Speciaal (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:00
10:30
Keynote: Gepersonaliseerd leren: do's & dont's
Prof. dr. Saskia Brand-Gruwel
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
Iedereen in het VO een Social Media Rijbewijs
Linda Vonhof - Social Media Wijs René de Wild - Instruct
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
10:45
11:30
Privacy goed geregeld!
Joni Wagner - APS IT-diensten, SLBdiensten
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Op weg naar Gepersonaliseerd Leren met Magister
Heleen van der Laan - SchoolMaster BV
11:45
12:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
11:45
12:30
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
11:45
12:30
Maak uw leerlingen computervaardig en mediawijs!
John Hanswijk en René de Wild - Instruct
11:45
12:30
Verhuizen in 4 stappen
SOMtoday
11:45
12:30
Onderwijs maken met Office 365
Albert Schot en Jan Ligtenberg - APS IT-diensten
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:15
13:45
Keynote: Personalized Connected Learning
Prof. Steve Joordens
13:30
13:45
14:00
14:00
14:45
op weg naar 2032, leren vernieuwen met behulp van technologie.
Jeroen Spierings - ACES Direct en Ricoh Learning Services
14:00
14:45
Altijd en overal leren met het online platform van Studywise
Arjan van den Belt - Studywise
14:00
14:45
TypeWorld, a serious game
René de Wild - Instruct
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Hans Prins en Thomas Klein Middelink - Malmberg
15:00
15:45
Kritische succesfactoren – Bring Your Own Device
Ronald van den Boogaard – The Rent Company
15:00
15:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
15:00
15:45
Een ideale les met iPads in de klas
Marco Damen - Amac Educatie
15:00
15:45
Goede ideeën worden beloond
Aad van der Drift – Onderwijscooperatie
15:00
15:45
Van laptopkar tot laptopklas – lessen uit het Surface PROject
Dolf Gagestein - APS IT-diensten en SLBdiensten
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Organiseren van arrangeren
Marian Schelvis
16:00
16:45
Ontdekmedia, stap als docent over de mediadrempel
Lydia Vroegindeweij / Marleen van Rossum / Liesbeth Rosendaal - Ontdekmedia
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:00
16:45
Photoshop en Premiere Pro in de Klas
Karel te Linkert en Rob Perrée - Elzendaal College en Sandra Fiege – SLBdiensten
16:00
16:45
Programmeren en games in de klas
Muriel Warners en Ineke Veerkamp
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

APS IT-diensten / SLBdiensten Theater

Gewoon Speciaal (rood)

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Gewoon Speciaal (rood) Makers Theater (roze)
10:00
10:00
10:30
Keynote: Gepersonaliseerd leren: do's & dont's
Prof. dr. Saskia Brand-Gruwel
10:15
10:30
10:45
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
Beheer van iOS
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
10:45
11:30
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Hans Prins en Thomas Klein Middelink - Malmberg
11:45
12:30
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
11:45
12:30
Maak uw leerlingen computervaardig en mediawijs!
John Hanswijk en René de Wild - Instruct
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:15
13:45
Keynote: Personalized Connected Learning
Prof. Steve Joordens
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Slimme digitale leermiddelen van het onderwijs van nu
Hans Prins en Thomas Klein Middelink - Malmberg
15:00
15:45
Gedifferentieerd digitale leermiddelen inzetten via i3LEARNHUB
Davy De Rijbel & Anneke Verbeeck – i3-Technologies
15:00
15:45
Magister: integratie met Quayn en Noordhoff
Casper Weijs - SchoolMaster BV
15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Organiseren van arrangeren
Marian Schelvis
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:00
16:45
Ontwerp je eigen onderwijs
Niels Floor
16:15
16:30

Leermiddelen 1 (donkerblauw)

Leermiddelen 2 (lichtblauw)

Leermiddelen 3 (paars)

Grijze Theater

Oranje Theater

AMAC Theater (groen)

Gele Theater

Zilveren theater

Makers Theater (roze)

Leermiddelen 1 (donkerblauw) Leermiddelen 2 (lichtblauw) Leermiddelen 3 (paars) Grijze Theater Oranje Theater AMAC Theater (groen) Gele Theater Zilveren theater APS IT-diensten / SLBdiensten Theater Gewoon Speciaal (rood) Makers Theater (roze)
10:45
10:45
11:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
10:45
11:30
DMS ondersteunt bedrijfsprocessen in het onderwijs
Jan Murck- Scope Scholengroep
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Presentatiecarrousel: Studiemeter.nl, de complete digitale leeromgeving
Meerdere sprekers - Uitgeverij Deviant
11:45
12:30
Voorkomen van leesproblemen en dyslexie
Marleen Korf - Orthopedagoog/docent - Lexima
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
14:20
Passend onderwijs met OMNIDU
Hans Smeele


14:15
14:30
14:45
15:00
15:00
15:45
Goede ideeën worden beloond
Aad van der Drift – Onderwijscooperatie

15:15
15:30
15:45
16:00
16:00
16:45
Wi-Fi
Ton van der Bruggen - Amac Educatie
16:15
16:30
No events available!

Klik hier om het programma van donderdag 4 februari te bekijken