Vakbeurs voor
onderwijsinnovatie en ict

Hieronder vind u de lijst met deelnemers van de IPON 2013.

De lijst met IPON 2014 deelnemers zal in december online worden gezet.

2moso BV  www.2moso.nl
A&C Audiovisual  www.aencgroep.nl
Amac www.a-mac.nl
Andoburg www.andoburg.com
APS IT-diensten www.apsitdiensten.nl
BasisOnline www.basisonline.nl
Basisschoolnet.nl www.basisschool.net
Beeld en Geluid www.beeldengeluid.nl
Bouwmeester Groep www.bouwmeestergroep.nl
BrightClouds Labs www.brightclouds.eu
BRISP www.brisp.nl
Bureau ICE www.bureau-ice.nl
Centenna www.centenna.nl
Changer www.changer.nl
CMA www.cma-science.nl
Creative Learning Lab www.waag.org
Dari IT Services www.dari.nl
De Koptelefoon www.dekoptelefoon.nl
De Wal ICT www.dewal-ict.nl
Dell www.dell.nl
digiDOO www.digiduif.nl
Dytos www.dytos.nl
ECDL Nederland www.ecdl.nl
Eduapp www.edupp.nl
EduHint www.eduhint.nl
Edutopics www.edutopics.nl
Finalist www.finalist.nl
iCentre www.icentre.nl
ICT op School www.ictopschool.nl
IeTee Solutions B.V. www.ietee.nl
ImproVive www.improvive.com
Infotheek www.infotheek.nl
itslearning Nederland www.itslearning.nl
Kennisnet ”Gewoon Speciaal ICT” www.kennisnet.nl
Kensington www.kensington.com
KidsCalculate www.kidscalculate.com
Klasbord www.klasbord.nl
Klas van de Toekomst www.klasvoordetoekomst.nl
KlasseTV www.klassetv.nl
Lamson www.lamson-q.nl
Lantech www.lantech.nl
LCS Systemen www.lcs.nl
Leba www.saharabenelux.nl
Leesjemee www.leesjemee.nl
LesKompas BV www.leskompas.nl
Lightspeed Systems www.lightspeed.nl
Lock ‘n’ Charge Technologies www.lockncharge.com
MAGIX www.magix.nl
Maro www.maro.nl
Mensys www.mensys.nl
Mijnschoolinfo www.mijnschoolinfo.nl
NASA A Human Adventure www.ahumanadventure.nl
NComputing www.ncomputing.nl
Netop www.mensys.nl
NuCall www.nucall.nu
 
Office Specialist www.office-specialist.nl
OGD ict-diensten www.ogd.nl
OWG- Eduliga www.owg.nl
PARAT www.parat.de
ParnasSys www.parnassys.nl
Prowise www.prowise.nl
ReLANpro www.relanpro.nl
Schoolbordportaal www.schoolbordportaal.nl
SchoolMaster www.schoolmaster.nl
SchoolPC Europe www.schoolpc.eu
SchoolsUnited www.schoolsunited.eu
SchrijfOp.nl www.schrijfop.nl
Simac Onderwijs www.simac.com
Skool Automatisering www.skool.nl
SLBdiensten www.slbdiensten.nl
SmartRekenen www.eduhint.nl
Social Schools www.socialschools.nl
Stichting VO-content www.vo-content.nl
Switch ICT professionals www.switch.nl
Symantec www.symantec.nl
Symbaloo www.symbaloo.nl
 
Teach32 Systems www.tech32.com
Technos Telecom www.technos.nl
Texas Instruments www.ti.com
TICKEN B.V. www.ticken.nl
The Rent Company www.rentcompany.nl
Typeopleiding Succes www.typeopleiding.nl
Uitgeverij Ambrasoft www.ambrasoft.nl
Uitgeverij Deviant www.uitgeverij-deviant.nl
Uitgeverij Eisma Edumedia www.eisma.nl
Uitgeverij Instruct www.instruct.nl
Uitgeverij Malmberg www.malmberg.nl
Uitgeverij Muiswerk Educatief www.muiswerk.nl
Uitgeverij Noordhoff www.noordhoffuitgevers.nl
Uitgeverij ThiemeMeulenhoff www.thiememeulenhoff.nl
Uitgeverij Visiria www.visiria.nl
Uitgeverij Vives Media www.vives.nl
Uitgeverij Zwijsen www.zwijsen.nl
Vervang Je Lamp.nl www.vervangjelamp.nl
Waag Society www.waagsociety.nl
Webskoel www.webskoel.nl
Wentzo Wireless www.wentzo.com
WinSys ICT Solutions www.winsys.nl
Xantes ICT www.xantes.nl
Yield www.yieldprojecten.nl
Yorama www.yorama.nl